www.mariusztravel.com logo


Księga Gości / Guest Book

Dodaj wpis
:) ;) :( :D 8) :O :| :? ;[25-09-2014

Znakomite relacje. świetna przygoda. Podziwiam i sam chciałbym kiedyś przeżyć coś podobnego.

~ Bartek [mail] [www]
23-09-2014

Relacje na prawdę szczegółowe, ciekawe i inspirujące. Chciałbym być w Twojej skórze, chociaż na jednej z wypraw ;) Będę tutaj zaglądał nieustannie, bo rzucić wszystko i wyjechać to chyba w mojej sytuacji nie jest dobry pomysł.

~ Grzegorz [mail] [www]
11-09-2014

hi Marius how are you I find you website awsome so you are very interesting man one time maybe you remember I was you tour guide in Azerbaijan I see all you pictures its pretty cool

~ Gość [mail] [www]
1-09-2014

Relacje znakomite. Może i mi będzie dane kiedyś podróżować tak jak Tobie. życie mamy tylko jedno więc świat trzeba oglądać. Będę śledził Twoją stronę i z radością czytał relacje z wypraw.

~ Kacper [mail] [www]
4-08-2014

Te relacje z Twoich wypraw można oglądać i oglądać. Jestem pod wrażeniem, a i sam chciałbym iść podobnymi ścieżkami jak ty tylko zawsze brakuje mi odwagi. Twoja strona jest dla mnie inspiracją. Wielkie dzięki!

~ Marek [mail] [www]
8-07-2014

@Agnieszka i Paweł
Daliście mi trudne zadanie... Podróż z dzieckiem to coś innego niż 2 dorosłe osoby. Ja bym się wybrał raczej do Azji niż Ameryki Płd, bo jest bardziej bezpieczna. Piękne plaże są tylko w Brazylii, Wenezueli i Kolumbii, ale omijałbym szczególnie Wenezuelę ze względu na obecną sytuację polityczną. Chyba, że jedziecie z biurem podróży, to co innego. Ja sam pracuję dla Logos Tour i w Wenezueli nie mieliśmy żadnych problemów. Ale indywidualnie z dzieckiem nie polecam.
Moim zdaniem lepsza będzie Azja. Może Tajlandia? Jest dość tanio i egzotycznie, nie trzeba wizy (dają na lotnisku), jedzenie jest wyśmienite a ludzie bardzo mili i uśmiechnięci. Plaże - jedne z najpiękniejszych, jakie widziałem. Na pewno Wam się spodoba!
Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych wrażeń!

~ Mariusz [mail] [www]
7-07-2014

Panie Mariuszu, z podziwem oglądaliśmy zdjęcia z Pana wypraw. Czy mógłby Pan polecić nam jakiś dobry kierunek na wakacje za rok, najlepiej Ameryka Południowa i łacińska. Dodam, że nie jesteśmy wprawnymi podróżnikami i podróżujemy z dzieckiem. Zależy nam zatem głownie na bezpieczeństwie, dobrych warunkach do plażowania, no i cenach dla normalnego turysty z Polski. Pozdrawiamy. Agnieszka i Paweł

~ Agnieszka i Paweł [mail] [www]
6-06-2014

Fantastyczne fotki,zwłaszcza z Varanasi.Byłam tam,zauroczyło mnie to miasto.Czujesz ta granice miedzy zyciem a śmiercią

~ doda [mail] [www]
29-05-2014

świetne treści. Wiele przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystam. Polecam wszystkim!

~ Gość [mail] [www]
14-05-2014

Kawał świata zwiedziłeś! Dzięki tej stronie też mogę trochę pozwiedzać.

~ Iza [mail] [www]
Zaloguj